Firmy handlowe

Agencje reklamowe

Instytucje publiczne

Wszystkich którzy chcą coś uszyć

Dla odbiorców hurtowych

Masz sklep i chcesz nawiązać z nami współpracę handlową? Odbiorców hurtowych naszych własnych kolekcji zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia rejestracyjnego w systemie hurtowym B2B. Aktywacja konta pozwala na dostęp do pełnej oferty handlowej.
Chcesz zlecić uszycie wyrobów według własnych projektów? Prosimy o kontakt z naszą firmą i złożenie zapytania dotyczącego artykułu który ma zostać uszyty. Analizujemy każde zapytanie i przedstawiamy wstępną ofertę.

Bluzy

Bluzy dresowe

Bluzy i spodnie dresowe damskie, męskie oraz dziecięce.

bluzki

Damskie bluzki i tuniki

Dowolny fason z elastycznych dzianin wiskozowych.

koszulki

Damskie koszulki

Dowolny fason z elastycznych dzianin bawełnianych.

fitness

Stroje fitness

Koszulki i spodnie ze specjalnych dzianin typu sportowego.

leginsy

Damskie leginsy

Z elastycznych dzianin gładkich lub drukowanych.

Piżamy

Piżamy dziecięce

Z delikatnych drukowanych dzianin, 100% bawełnianych.

Szlafroki

Szlafroki

Z dzianiny frotte bawełnianej lub dzianiny syntetycznej, poliestrowej.

Bielizna

Bielizna dziecięca

Podkoszulki z prążkowanej lub gładkiej, dzianiny bawełnianej.

Twój projekt nasze wykonanie


Wykonujemy różną odzież na zlecenie klienta, min. odzież prezentacyjną dla agencji reklamowych, odzież firmową dla zakładów pracy oraz instytucji publicznych i szkół.

Współpracujemy z wieloma znanymi markami odzieżowymi jako dostawca-podwykonawca odzieży. Możemy wykonać dla Państwa praktycznie każde zlecenie, w tym uszycia kolekcji odzieżowych zaprojektowanej przez klienta i pod jego marką.

Jeżeli poszukują Państwo szwalni bardzo prosimy o przesłanie zapytania czy możemy uszyć produkt który potrzebujecie. Zawsze udzielamy odpowiedzi i przedstawiamy wstępną wycenę na każde złożone zapytanie.

Uzyskaj wstępną informację

Pytania i odpowiedzi

Wyjaśnienia najczęściej zadawanych pytań odnośnie współpracy.

CZY PROWADZIMY SPRZEDAŻ DETALICZNĄ

Na dzień dzisiejszy nie posiadamy aktywnego własnego sklepu Internetowego dlatego nie możemy zaoferować sprzedaży detalicznej. W najbliższym czasie planujemy ponowne uruchomienie nowego sklepu on-line.

JAKA JEST MINIMALNA ILOŚĆ JAKĄ TRZEBA ZAMÓWIĆ

Jeżeli zamawiane wyroby znajdują się na stanie magazynowym nie określamy minimalnej ilości zakupu. W przypadku zamówień gdzie do uszycia musimy zakupić odpowiedni materiał lub inne specjalistyczne dodatki niezbędne do uszycia produktu wymagamy minimalnej ilości zakupu. Jest ona ustalana indywidualnie w zależności od charakteru i specyfikacji zamówienia.

JAKI JEST CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Realizujemy zamówienia ściśle według kolejności w jakiej zostały złożone. Może to trwać nawet jeden, dwa dni ale w przypadku jeżeli jesteśmy w trakcie realizacji dużej ilości zamówień czas wykonania zlecenia może się wydłużyć do kilku tygodni. O czasie realizacji zawsze informujemy klienta w trakcie składania zamówień.

W JAKI SPOSÓB ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Jeżeli są to produkty z naszej kolekcji najprościej zamówić poprzez system hurtowy B2B.
W przypadku innych zleceń najlepiej złożyć zapytanie poprzez pocztę elektroniczną lub telefonicznie. Wszystkie szczegóły ustalmy w trakcie rozmowy z klientem po wpłynięciu wstępnego zapytania.