Kim jesteśmy

Firma VEGA, to polski producent odzieży który szyje bardzo elegancką i funkcjonalną odzież z dzianin. Nasza odzież to doskonały wybór dla osób ceniących komfort i bardzo wysoką jakość produktów. Kolekcje odzieży wykonujemy w oparciu o najnowsze trendy mody, wykorzystując najlepsze polskie tkaniny.

Historia firmy

Nasza szwalnia to małe rodzinne przedsiębiorstwo założone w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Naszą przygodę z produkcją odzieży rozpoczęliśmy od odzieży dziecięcej oferując różnorodne typy kurtek i spodenek. Wraz z czasem rozszerzyliśmy ofertę produkowanej odzieży o dodatkowe artykuły dla dzieci, takie jak bluzeczki dziewczęce, koszulki T-shirt oraz bieliznę dzienną i nocne piżamy.

Dzień dzisiejszy

Obecnie nasza oferta jest ukierunkowana głównie na produkcję odzieży damskiej i młodzieżowej. Specjalizujemy się w produkcji artykułów odzieżowych z dzianin. W naszych kolekcjach znajdują się bluzki, tuniki oraz bluzy i koszulki. Aktualną ofertę kierujemy do osób które szukają ubrań funkcjonalnych lecz nie pozbawionych wyrafinowanego stylu i oryginalności, z zachowaniem aktualnych trendów w modzie.

tuniki
Bluzki i tuniki
Bluzy
Bluzy dresowe
Fitness
Stroje Fitness
Koszulk
Koszulki elastyczne
Szlafroki
Szlafroki
Leginsy
Leginsy
Piżamy
Piżamy dziecięce
Bielizna
Bielizna dziecięca
Piżamy damskie
Piżamy damskie

Jak oceniają współpracę z mami nasi klienci

Rzetelność
Warunki współpracy
Terminowość dostaw
Jakość uszycia

dane na podstawie opinii klientów dokonujących zakupów w systemie hurtowym B2B