Kim jesteśmy

Firma VEGA, to polski producent odzieży który szyje bardzo elegancką i funkcjonalną odzież z dzianin. Nasza odzież to doskonały wybór dla osób ceniących komfort i bardzo wysoką jakość produktów. Kolekcje odzieży wykonujemy w oparciu o najnowsze trendy mody, wykorzystując najlepsze polskie tkaniny.

Historia firmy

Nasza szwalnia to małe rodzinne przedsiębiorstwo założone w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Naszą przygodę z produkcją odzieży rozpoczęliśmy od odzieży dziecięcej oferując różnorodne typy kurtek i spodenek. Wraz z czasem rozszerzyliśmy ofertę produkowanej odzieży o dodatkowe artykuły dla dzieci, takie jak bluzeczki dziewczęce, koszulki T-shirt oraz bieliznę dzienną i nocne piżamy.

Dzień dzisiejszy

Obecnie nasza oferta jest ukierunkowana głównie na produkcję odzieży damskiej i młodzieżowej. Specjalizujemy się w produkcji artykułów odzieżowych z dzianin. W naszych kolekcjach znajdują się bluzki, tuniki oraz bluzy i koszulki. Aktualną ofertę kierujemy do osób które szukają ubrań funkcjonalnych lecz nie pozbawionych wyrafinowanego stylu i oryginalności, z zachowaniem aktualnych trendów w modzie.

tuniki
Bluzki i tuniki
Bluzy
Bluzy dresowe
Fitness
Stroje Fitness
Koszulk
Koszulki elastyczne
Tshirt
Koszulki Tshirt
Szlafroki
Szlafroki
Leginsy
Leginsy
Sukienki
Sukienki elastyczne
koszule nocne
Damskie koszule nocne
Piżamy
Piżamy dziecięce
Bielizna
Bielizna dziecięca
Piżamy damskie
Piżamy damskie

Jak oceniają współpracę z mami nasi klienci

Rzetelność
Jakość uszycia
Terminowość dostaw
Ceny produktów

dane na podstawie opinii klientów dokonujących zakupów w systemie hurtowym B2B