O nas

Img
Historia firmy

Firma odzieżowa VEGA to małe rodzinne przedsiębiorstwo założone w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Naszą przygodę z produkcją odzieży rozpoczęliśmy od odzieży dziecięcej oferując różnorodne typy kurtek i spodenek. Wraz z czasem rozszerzyliśmy ofertę produkowanej odzieży o dodatkowe artykuły dla dzieci, takie jak bluzeczki dziewczęce, koszulki T-shirt oraz bieliznę dzienna i nocną.

Dzień dzisiejszy

Obecnie nasza oferta jest ukierunkowana głównie na produkcję odzieży damskiej i młodzieżowej. Specjalizujemy się w produkcji artykułów odzieżowych z dzianin. W naszych kolekcjach znajdują się bluzki, tuniki, sukienki oraz koszulki. Aktualną ofertę kierujemy do osób które szukają ubrań funkcjonalnych lecz nie pozbawionych wyrafinowanego stylu i oryginalności, z zachowaniem aktualnych trendów w modzie.

Img
Przeszycia odzieży

Wykonujemy różną odzież na zlecenie klienta, min. odzież prezentacyjną dla agencji reklamowych oraz odzież firmową dla zakładów pracy, hoteli, itp. Współpracujemy z wieloma znanymi europejskimi markami odzieżowymi jako dostawca-podwykonawca odzieży. Możemy wykonać dla Państwa praktycznie każde zlecenie, w tym uszycia kolekcji odzieżowych zaprojektowanej przez klienta i pod jego marką.

Jeżeli masz sugestie lub pomysły dotyczące naszej firmy chętnie je poznamy, napisz do nas.

Zapraszamy do współpracy !